Kurumsal Web Tasarım

Web tasarım nedir?

Web tasarımı nedir?" veya "web tasarım nedir?” sorusuna tek bir kısa cevap verecek olursak; Web tasarımı; görseller ve metinlerden oluşan web sayfası içeriklerinin web sitesi ziyaretçilerine bir düzen içerisinde sunulmasıdır. Web sitesi tasarımı, web tasarım projesi veya web sitesi yapımı gibi tanımlar da, web tasarımı ile eş anlamda kullanılır.

Web tasarımı yapabilmek için öncelikle bir projeye ihtiyaç vardır. Firma, şahıs, marka veya ürün projenin esas konusunu oluşturur. Örneğin; doktor veya diş hekimi web sitesi, firma web sitesi, otel web sitesi, sağlık merkezi veya hastane web sitesi bir web tasarım projesidir. Buradan da anlaşıldığı gibi web tasarım kişi, kurum veya kuruluşları tanıtmak amacıyla yapılan, web sitesi sayfalarını kodlama, düzenleme ve internet ortamında yayınlama çalışmalarının tümüdür. Bu çalışmaları yapan uzman kişilere web tasarımcı, web tasarımcısı veya web master denir.

Kurumsal web tasarım nedir?

Kurumsal web tasarımı kavramı, daha çok firmalara, kobilere ve işletmelere yönelik yapılacak web site tasarımı için kullanılmaktadır. Sektörel bazlı firmalara özel web sitesi tasarım çözümleri ve o işletmeye/firmaya özel internette yapılacak web site tasarlama, kurumsal kimlik oluşturma gibi işlemlemlerin tümü kurumsal web tasarım olarak nitelendirilmektedir.

Kurumsal web tasarım için hazır web sitesi kullanılır mı?

Kurumsal web tasarımı daha çok orta ve büyük ölçekli işletmeler için sektörel dinamiklere göre web sitesi hazırlama işlemidir. Hazır web siteleri günümüzde firmaların internette var oluş çabalarına çok daha fazla cevap verir duruma gelmiştir. Hazır web sitesi, tasarım ve kodlama öncesi ilgili sektöre özel araştırmalar yapılarak tasarlanmasından dolayı yayına alabilmek çok daha kolay, hızlı ve düşük maliyetlidir. SEO uyum ve desteği konusunda başarısını kanıtlamış olan hazır web sitesi paketlerimiz neredeyse her sektöre özel tasarımı yapılarak kodlanmıştır. Sektörel firma web sitesi denilince kurumsalweb.com.tr ürünleri kullanıcılarımızın tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere pazardaki yerini almıştır.

Kurumsal web sitesinin hazırlanması ne kadar sürer?

İnternet sitemiz üzerinden tüm ürünlerimizi inceleyebilir, beğendiğiniz temadaki hazır web paketini seçerek siparişinizi oluşturabilirsiniz. Siparişinizi oluşturacağınız esnada kendinize ait bir domain adresiniz var ise belirtebilir yada yeni domain adresi satın almak için bize talepte bulunabilirsiniz. Sitemiz üzerinden verdiğiniz siparişleri online olarak kredi kartı/banka kartınızla ödeyebilirsiniz. Dilerseniz WhatsApp üzerinden hemen bizlere ulaşabilir ve banka hesaplarımıza Havale/EFT yaparakta hazır site siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. 
Siparişinizin oluşturulmasının ardından uzman ekiplerimizce tarafınızla iletişime geçilerek çalışmalara başlanmasının ardından 24 saat içerisinde hazır kurumsal web siteniz yayına alınır.

Hazır e-ticaret sitesi nedir?

Günümüzde e-ticaret sitesi kurulum maliyetleri çok üst seviyelere ulaşmış durumdadır, bu sebeple kobiler e-ticaret/e-ihracat dijital dönüşümlerinde sıkıntı yaşamaktadırlar. Kurumsal Web İnternet Hizmetleri olarak bu konuda müşterilerimizin sorunlarına birebir çözüm sağlayacak hazır e-ticaret sitesi paketlerimiz üzerinde çalışmalarımızı tamamladık. Düşük bütçeli tamamen SEO uyumlu , yönetim panelli profesyonel hazır e-ticaret sitesi paketlerimiz hakkında bilgi almak için hemen bizlere ulaşabilirsiniz.