Temizlik Firması & Halı Yıkamacı Hazır Web Sitesi

 • Mobil uyumlu tasarım (telefon ve tabletlerle uyumlu) 
 • Mobil uyumlu yönetim paneli
 • Sınırsız sayfa ekleme, düzenleme ve silme
 • Sınırsız haber, duyuru ekleme, düzenleme ve silme
 • Hizmet sayfası ekleme
 • Site ayarları düzenleme (site başlığı, anahtar kelime, açıklama, firma bilgileri vs.)
 • Slayt Ekleme, düzenleme, silme.
 • Foto Galeri
 • Video Galeri
 • Online Sayacı
 • İletişim Sayfası 
 • Google Harita Ekleme
 • Sosyal Medya Yönetimi
 • Menü Yönetimi
 • Anasayfa Blok  Yönetimi
 • Müşteri Yorumları

Daha fazlası için örnek siteyi inceleyiniz.

Domain nedir ?

Domain site adı demektir. Diğer adı "alan adı" dır. Açmak istediğiniz site adresi www.kurumsalweb.com.tr ise bu aynı zamanda sizin domain & alan adınız demektir.

Hosting nedir ?

Sitelerin internet ortamında dosyalarının barındırıldığı , yirmi dört saat açık olan sunucu bilgisayarlardır. Hazırladığımız web sitelerini sunucu bilgisayarlara yükleriz. 24 saat kesintisiz açık olduğu için siteniz devamlı olarak yayın yapar.

Başka firmada/sağlayıcıda domainim var ne yapmalıyım ?

Kendinize ait bir domain (alan adı) varsa dns adreslerini satın alma işleminden sonra ekip arkadaşlarımız tarafından verilecek yeni dns adreslerine yönlendirebilirsiniz.

DNS yönlendirme nedir ?

Domaini, yani site adresi olan müşterilerimiz bu hizmeti aldıkları yerden domain yönlendirmesi yapar. İlgili web sitesine girerek, yukarıda belirttiğimiz dns adreslerine domaini yönlendirdikten sonra kurulum işlemlerine başlarız.

Fiyatlara hosting dahil midir ?

Evet, kurumsalweb.com.tr' deki tüm hazır sitelere standart paket (500MB) hosting ücreti dahildir. Sizden hosting için ekstra bir ücret alınmaz.

Fiyatlara domain dahil mi ?

Hayır, domain yani alan adı fiyatlara dahil değildir. Alan adını kendisi satın alan müşterilerimiz olduğu için alan adının tescilini müşterilerimiz yapar. İlgili alan adı ücreti ödendiği takdirde bu işlemi müşterilerimiz adına biz de yapabiliriz. Alan adı ve hosting hizmeti yıllık yenileme gerektirdiği için belirli dönemlerle müşterilerimizle tekrar iletişime geçeriz.

Şirket uzantılı mail adresi kullanabilir miyim ?

Tabiki, kurumsalweb.com.tr' den aldığınız tüm sitelerde alan adınız uzantılı yani ; ahmet@siteadi.com şeklinde 5 adete kadar farklı mail adresi alabilirsiniz. Mail adresi almak için destek paneli üzerinden bildirimde bulunabilirsiniz. Not: Mail hesabı hostinginiz ile orantılı olduğu için 500 Megabayt'lık bir hostingde toplamda 500 Megabayt'lık bir mail alanı kullanabilirsiniz. Toplam kota kullanacağınız mail adedine paylaştırılır.

Mailimi farklı yerde kullanabilir miyim ?

Tabi, mx kayıtlarınızı destek ekibine ileterek istediğiniz mail sunucular üzerinden mail gönderimi yapabilirsiniz. Kurumsal anlamda sürekli mail alış verişinde bulunan, aktif mail kullanan müşterilerimize tavsiye ediyoruz. Yandex, gmail, outlook gibi servisleri yada özel mail sunucuları ile kurumsal mail kullanabilirsiniz. Zaten daha önceden bu servislerden biriyle çalışıyorsanız, dns yönlendirme sonrasında mx kayıtlarınızı iletirseniz, aynı şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Aldığım hazır web sitesini nasıl yönetirim ?

Çok basit, Türkçe yönetim paneli sayesinde ekle, sil, güncelle işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. Facebook kullanan herkes, eminiz ki hazır web sitesini yönetebilir, içerik, resim, yazı ekleyebilir. Firmasını en iyi ve ucuz şekilde hazır siteler ile tanıtabilir.

Hazır web sitem sipariş verdikten ne kadar sonra aktif olur ?

kurumsalweb.com.tr' den vermiş olduğunuz siparişler en geç 24 saat içinde hazırlanmış olur. Bunun için alan adı yani domain sizde ise siparişinizden sonra tarafınıza ileteceğimiz DNS adreslerine yönlendirmiş olmanız gerekmektedir.

Sipariş verdikten sonra veya siteyi kullandıktan sonra alan adımda değişiklik yapabilir miyim ?

kurumsalweb.com.tr' deki web siteleri domain lisanslı, yani sadece satın alınan domainde kullanılır. ahmetinsitesi.com için alınan bir web sitesi mehmetinsitesi.com için kullanılamaz.

Aldığım hazır web sitesini iade edebilir miyim ?

Hazır web sitelerimiz domain lisanslı satıldığı ve yazılım tabanlı olduğu için herhangi bir iade söz konusu değildir. Yazılım hizmetinin iadesi yoktur.

Aldığım hazır web sitesi tasarımını başka bir tasarımla değiştirebilir miyim ?

Hayır, her bir hazır web sitesi kendisine özel tasarıma ve altyapı sahiptir. Tasarımlar arası geçiş yapılmaz. Domain lisansı üzerinden satış yapıldığı için bir tasarımı başka bir tasarım ile kullanmak mümkün değildir.

Aldığım hazır web sitesi tasarımına ekstra özellikler ekletebilir miyim ?

İhtiyacınız olan ekstra özelliği / modülü tarafımıza destek merkezi veya diğer iletişim kanalları üzerinden bildirebilirsiniz. İlgili özelliğin yazılıma entegre edilip edilemeyeceği, entegre edilebilecek bir özellik ise ne kadar sürede ve ne ek kadar ücret karşılığında yapılabileceği hakkında size dönüş sağlarız.

Kendime ait hostingde/sunucuda kullanabilir miyim ?

Elbette kendinize ait web sunucu/hostingde hazır web sitenizin kurulumunu yapabiliriz.

Hazır Web Siteleri SEO Uyumlu mu ?

Hazır web sitesinin seo uyumlu olması demek, site başlık, açıklama ve anahtar kelime gibi seo için olmazsa olmaz ayarların panelden düzenlenmesi, optimize edilmesi demektir. Sitelerimiz seo altyapısı için uyumludur.