Organik Ürün Satış Hazır Web Sitesi

 • Web siteniz üzerinden organik ürünler satışı yapabilmeniz için yönetim paneli ürünler kısmından tüm ürünlerinizi listeleyebilirsiniz.
 • Paytr, Paywant ve Shopier sanal pos entegrasyonları yapılmıştır, yönetim paneli üzerinden kolayca bağlantılarını yapabilirsiniz.
 • Netgsm, Bizimsms gibi en çok tercih edilen SMS API hizmetleri entegrasyonu yapılmıştır, yönetim paneli üzerinden kolayca bağlantılarını yapabilirsiniz.
 • Türkçe Yönetim Paneli sayesinde demo sitede gördüğünüz içerikleri (yazıları, slaytları, telefon numaralarını, adres bilgilerini, logoyu vb.) kolayca güncelleyebilirsiniz.
 • Mobil uyumlu ön ve admin panel tasarımı sayesinde siteniz cep telefonlarından kolayca ziyaret edilebilirsiniz. Tüm web sitesi paketlerimiz responsive, yani mobil uyumlu tasarıma sahiptir.
 • Slayt yönetimi ile sitenize profesyonel slaytlar hazırlayabilir, slayt üzerindeki yazıları güncelleyebilirsiniz. 
 • Hakkımızda sayfası ile ister kişisel olarak kendinizi, isterseniz de kliniğinizi işletmenizi tanıtabilirsiniz.
 • Hizmet yönetimi bölümünden hizmet başlıklarınızı ve detaylarını, görselleriyle birlikte ekleyebilirsiniz. Sitenize giren ziyaretçilerinize sunduğunuz hizmetleri anlatabilirsiniz.
 • Kadrolar bölümünü kullanarak ekibiniz varsa ekip üyelerini tanıtabilir, işletmenizin büyüklüğünü sizi tanımayan kitlelere daha kolay anlatabilirsiniz.
 • Müşteri yorumları sayesinde müşterilerinizden aldığınız geri dönüşleri, yorumları sitenize ekleyebilir, yeni müşteriler kazanmak için kullanabilirsiniz.
 • Haberler bölümünü kullanarak bilgi, blog, duyuru amaçlı içerikler yazabilirsiniz. Bu sayede sitenizi sürekli güncel tutabilirsiniz.  
 • Belgeler modülüyle şahsınıza yada işletmenize ait resmi, özel belgeleri tüm ziyaretçilerinize sunabilir, güven tazeleyebilirsiniz.
 • Foto galeri bölümünü kullanarak kliniğinize yada şahsınıza ait görselleri albüm albüm yapabilir, kolayca yayınlayabilirsiniz.
 • Video galeriyi kullanarak youtube.com üzerinde yer alan herhangi bir videonuzu veya videoyu sitenize ekleyebilirsiniz. (Videoyu direk siteye yükleyemezsiniz, youtube.com üzerinden embed edebilirsiniz)
 • Sıkça sorulan soruları sitenize ekleyerek, yeni müşterilerin size sorduğu soruları yanıtlamak zorunda kalmazsınız ve ziyaretçilerinizi önceden bilgi sahibi etmiş olursunuz.
 • Rakamlar modülünü kullanarak kendinizi sayılarla anlatabilir, kaç yıldır hizmet verdiğiniz, müşteri sayınızı, partner, ekip sayınızı  vb. bilgileri paylaşabilirsiniz.
 • İnsan kaynakları başvuru formuyla, basit ön başvular toplayabilir, insan kaynağı başvuru taleplerini siteniz üzerinden alabilirsiniz. 
 • İletişim sayfası sayesinde ziyaretçileriniz adres, telefon, fax, sabit numara, whatsapp numarası, google harita bilgilerinize tek sayfada kolayca ulaşabilir. Ayrıca sayfadaki iletişim formu üzerinden hızlıca size mesaj gönderebilir.

Daha fazla detay için lütfen örnek web sitesini ziyaret ediniz. Size bu durumu daha iyi anlatabilmek için örnek siteler hazırlıyoruz. Tüm incelemenizi örnek site üzerinde yapabilir, en detaylı halini görebilirsiniz. (Demo sitelerde, yönetim paneli herkese açık olduğu için üzerinde ekleme, silme, güncelleme vb. işlemler yapılmamaktadır, kaydedilmemektedir. Web sitenizi satın aldığınızda bu işlemleri yapabilirsiniz)

Domain nedir ?

Domain site adı demektir. Diğer adı "alan adı" dır. Açmak istediğiniz site adresi www.kurumsalweb.com.tr ise bu aynı zamanda sizin domain & alan adınız demektir.

Hosting nedir ?

Sitelerin internet ortamında dosyalarının barındırıldığı , yirmi dört saat açık olan sunucu bilgisayarlardır. Hazırladığımız web sitelerini sunucu bilgisayarlara yükleriz. 24 saat kesintisiz açık olduğu için siteniz devamlı olarak yayın yapar.

Başka firmada/sağlayıcıda domainim var ne yapmalıyım ?

Kendinize ait bir domain (alan adı) varsa dns adreslerini satın alma işleminden sonra ekip arkadaşlarımız tarafından verilecek yeni dns adreslerine yönlendirebilirsiniz.

DNS yönlendirme nedir ?

Domaini, yani site adresi olan müşterilerimiz bu hizmeti aldıkları yerden domain yönlendirmesi yapar. İlgili web sitesine girerek, yukarıda belirttiğimiz dns adreslerine domaini yönlendirdikten sonra kurulum işlemlerine başlarız.

Fiyatlara hosting dahil midir ?

Evet, kurumsalweb.com.tr' deki tüm hazır sitelere standart paket (500MB) hosting ücreti dahildir. Sizden hosting için ekstra bir ücret alınmaz.

Fiyatlara domain dahil mi ?

Hayır, domain yani alan adı fiyatlara dahil değildir. Alan adını kendisi satın alan müşterilerimiz olduğu için alan adının tescilini müşterilerimiz yapar. İlgili alan adı ücreti ödendiği takdirde bu işlemi müşterilerimiz adına biz de yapabiliriz. Alan adı ve hosting hizmeti yıllık yenileme gerektirdiği için belirli dönemlerle müşterilerimizle tekrar iletişime geçeriz.

Şirket uzantılı mail adresi kullanabilir miyim ?

Tabiki, kurumsalweb.com.tr' den aldığınız tüm sitelerde alan adınız uzantılı yani ; ahmet@siteadi.com şeklinde 5 adete kadar farklı mail adresi alabilirsiniz. Mail adresi almak için destek paneli üzerinden bildirimde bulunabilirsiniz. Not: Mail hesabı hostinginiz ile orantılı olduğu için 500 Megabayt'lık bir hostingde toplamda 500 Megabayt'lık bir mail alanı kullanabilirsiniz. Toplam kota kullanacağınız mail adedine paylaştırılır.

Mailimi farklı yerde kullanabilir miyim ?

Tabi, mx kayıtlarınızı destek ekibine ileterek istediğiniz mail sunucular üzerinden mail gönderimi yapabilirsiniz. Kurumsal anlamda sürekli mail alış verişinde bulunan, aktif mail kullanan müşterilerimize tavsiye ediyoruz. Yandex, gmail, outlook gibi servisleri yada özel mail sunucuları ile kurumsal mail kullanabilirsiniz. Zaten daha önceden bu servislerden biriyle çalışıyorsanız, dns yönlendirme sonrasında mx kayıtlarınızı iletirseniz, aynı şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Aldığım hazır web sitesini nasıl yönetirim ?

Çok basit, Türkçe yönetim paneli sayesinde ekle, sil, güncelle işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. Facebook kullanan herkes, eminiz ki hazır web sitesini yönetebilir, içerik, resim, yazı ekleyebilir. Firmasını en iyi ve ucuz şekilde hazır siteler ile tanıtabilir.

Hazır web sitem sipariş verdikten ne kadar sonra aktif olur ?

kurumsalweb.com.tr' den vermiş olduğunuz siparişler en geç 24 saat içinde hazırlanmış olur. Bunun için alan adı yani domain sizde ise siparişinizden sonra tarafınıza ileteceğimiz DNS adreslerine yönlendirmiş olmanız gerekmektedir.

Sipariş verdikten sonra veya siteyi kullandıktan sonra alan adımda değişiklik yapabilir miyim ?

kurumsalweb.com.tr' deki web siteleri domain lisanslı, yani sadece satın alınan domainde kullanılır. ahmetinsitesi.com için alınan bir web sitesi mehmetinsitesi.com için kullanılamaz.

Aldığım hazır web sitesini iade edebilir miyim ?

Hazır web sitelerimiz domain lisanslı satıldığı ve yazılım tabanlı olduğu için herhangi bir iade söz konusu değildir. Yazılım hizmetinin iadesi yoktur.

Aldığım hazır web sitesi tasarımını başka bir tasarımla değiştirebilir miyim ?

Hayır, her bir hazır web sitesi kendisine özel tasarıma ve altyapı sahiptir. Tasarımlar arası geçiş yapılmaz. Domain lisansı üzerinden satış yapıldığı için bir tasarımı başka bir tasarım ile kullanmak mümkün değildir.

Aldığım hazır web sitesi tasarımına ekstra özellikler ekletebilir miyim ?

İhtiyacınız olan ekstra özelliği / modülü tarafımıza destek merkezi veya diğer iletişim kanalları üzerinden bildirebilirsiniz. İlgili özelliğin yazılıma entegre edilip edilemeyeceği, entegre edilebilecek bir özellik ise ne kadar sürede ve ne ek kadar ücret karşılığında yapılabileceği hakkında size dönüş sağlarız.

Kendime ait hostingde/sunucuda kullanabilir miyim ?

Elbette kendinize ait web sunucu/hostingde hazır web sitenizin kurulumunu yapabiliriz.

Hazır Web Siteleri SEO Uyumlu mu ?

Hazır web sitesinin seo uyumlu olması demek, site başlık, açıklama ve anahtar kelime gibi seo için olmazsa olmaz ayarların panelden düzenlenmesi, optimize edilmesi demektir. Sitelerimiz seo altyapısı için uyumludur.