Kurumsal Firma - Ajans Hazır Web Sitesi

 • Tamamen Türkçe, basit, anlaşılır yönetim paneli sayesinde hazır web sitesi paketini bilgisayar ve internet kullanan herkes kolayca kullanabilir.
 • Türkçe yönetim paneli ve ön tasarım mobil uyumludur, yani telefon ve tabletlerle uyumludur. İster sitenizin ön tasarımını, isterseniz yönetim panelini telefon üzerinden gezinebilirsiniz. Telefon üzerinden ziyaretçileriniz web sitenizde kolayca gezinebilir.
 • Üst menü yönetimi sayesinde web sitenizin  anasayfa-hakkımızda-hizmetlerimiz-ürünler gibi sıralanan üst menüleri güncelleyebilirsiniz. Yeni menüler ekleyebilir, kullanmak istemedikleriniz silebilirsiniz.
 • Site alt menü yönetimi üzerinden istediğiniz menüleri ekleyebilir, istediğiniz menüleri silebilir, güncelleyebilirsiniz. 
 • Sayfa yönetimi bölümünden yeni sabit sayfalar oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz bu sabit sayfaları menü yönetiminden üst menüye ekleyerek, ziyaretçilerinizin görmesini sağlayabilirsiniz.
 • Ürün yönetimi sayesinde işletmenize ait ürünleri  yükleyebilirsiniz. Ürünlere ait kategoriler oluşturabilir, silebilir, güncelleyebilirsiniz. Ürün fiyatlarını isterseniz gizleyebilir, para birim ikonlarını değiştirebilirsiniz. Eğer ürününüz yoksa  ve ürün modülünü kullanmak istemiyorsanız sitenizden tamamen kaldırabilirsiniz.
 • Sipariş yönetimi ürün sistemi aktif olan şablonlarda, ürün ön sipariş edildiğinde kullanılır. Müşterileriniz ürün siparişi verdiğinde ön rezervasyon şeklinde yönetim panelinize düşmektedir. Ürün sipariş sisteminde havale eft-kapıda ödeme yöntemleri kullanılmaktadır. Kredi kartı ile ödeme seçeneği yoktur, eklenememektedir. Ürün modülünü kullanmıyorsanız sipariş sistemini ne pasif edebilirsiniz.
 • Slayt yönetimi sayesinde site anasayfanıza harika slaytlar ekleyebilir, slayt üzerindeki yazı ve linkleri güncelleyebilirsiniz. Kullanmak istemediğiniz slaytları anında silebilirsiniz. Slaytları ister üzerinde yazılı haliyle, ister yazısız olarak sadece resim haliyle kullanabilirsiniz. 
 • Hizmet yönetimini kullanarak vermiş olduğunuz hizmetleri ekleyebilir, hizmetlerinizi tanıtabilirsiniz. Hizmet başlığı, detayı, resmini ekleyerek tüm hizmetlerinizi sitenize kolayca ekleyebilirsiniz.  Eğer hizmet sektöründe değilseniz, hizmet vermiyorsanız hizmetler menüsü sitenizden kaldırabilirsiniz, pasif edebilirsiniz.
 • Proje yönetim modülü ile yapmış olduğunuz projeleri kategoriler halinde ekleyebilirsiniz. Eğer proje sistemini kullanmak istemiyorsanız yönetim panelinizden kolayca kaldırabilirsiniz.
 • Foto galeri bölümünü kullanarak işletmenize ait görselleri foto galeri şeklinde yayınlayabilirsiniz. Foto galeride klasör klasör, yani kategori kategori halinde resim galerileri oluşturabilirsiniz. Foto galeri bölümünü kullanmak istemiyorsanız yönetim panelinden kolayca kaldırabilirsiniz.
 • Video galeri yönetim sayfası üzerinden Youtube.com üzerindeki istediğiniz herhangi bir videoyu sitenize ekleyebilirsiniz. Kendi bilgisayarınızdaki veya telefonunuzdaki videoyu direk olarak sitenize yükleyemezsiniz. Videolar sadece youtube.com üzerinden yüklenmektedir. Sınırsız sayıda youtube üzerinden video ekleyebilirsiniz. 
 • Blog / Haberler sistemini kullanarak haber, duyuru, blog gibi içerikler yayınlayabilirsiniz. Blog sisteminin ismini değiştirebilir, kullanmak istemiyorsanız üst menüden silerek pasif edebilirsiniz. 
 • Müşteri yorumları kısmıyla, daha önce işletmeniz hakkında yapılan yorumları yönetim panelinizden ekleyebilir, ziyaretçilerinize sunabilirsiniz. Yorumları panel üzerinden kolayca ekleyebilirsiniz. Müşteri yorumları kısmını gizlemek/kaldırmak isterseniz, bunu yönetim panelinden kolayca yapabilirsiniz.
 • Referans yönetimini kullanarak çalışmış olduğunuz markaları, referanslarınızı listeleyebilirsiniz. Kullanmak istemiyorsanız pasif edebilirsiniz.
 • E-katalog modülü ile her türlü pdf, jpeg katalogunuzu ekleyebilirsiniz. Bu bölümü kullanmak istemiyorsanız kaldırabilirsiniz.
 • Belgeler yönetimi sayfasından her türlü belge, sertifika vb. görsel dosyalarınızı ekleyebilir, ziyaretçilerinize sunabilirsiniz. Belgeler sistemini kullanmak istemiyorsanız kaldırabilirsiniz.
 • Sayaç modülü ile rakamları ve ikonları kullanarak işiniz, işletmeniz, müşterileriniz hakkında bilgileri görsel ve şık bir şekilde sunabilirsiniz. Bu bölümünü kullanmak istemiyorsanız kaldırabilirsiniz. 
 • Sıkça sorulan sorular ekleyerek, müşterilerin size sürekli sorduğu soruları sitenize kolayca ekleyebilir, müşterilerinizi site üzerinden bilgilendirebilirsiniz. Bu kısmı kullanmak istemiyorsanız pasif edebilirsiniz.


 • Daha fazlası için örnek şablonu inceleyiniz.

Domain nedir ?

Domain site adı demektir. Diğer adı "alan adı" dır. Açmak istediğiniz site adresi www.kurumsalweb.com.tr ise bu aynı zamanda sizin domain & alan adınız demektir.

Hosting nedir ?

Sitelerin internet ortamında dosyalarının barındırıldığı , yirmi dört saat açık olan sunucu bilgisayarlardır. Hazırladığımız web sitelerini sunucu bilgisayarlara yükleriz. 24 saat kesintisiz açık olduğu için siteniz devamlı olarak yayın yapar.

Başka firmada/sağlayıcıda domainim var ne yapmalıyım ?

Kendinize ait bir domain (alan adı) varsa dns adreslerini satın alma işleminden sonra ekip arkadaşlarımız tarafından verilecek yeni dns adreslerine yönlendirebilirsiniz.

DNS yönlendirme nedir ?

Domaini, yani site adresi olan müşterilerimiz bu hizmeti aldıkları yerden domain yönlendirmesi yapar. İlgili web sitesine girerek, yukarıda belirttiğimiz dns adreslerine domaini yönlendirdikten sonra kurulum işlemlerine başlarız.

Fiyatlara hosting dahil midir ?

Evet, kurumsalweb.com.tr' deki tüm hazır sitelere standart paket (500MB) hosting ücreti dahildir. Sizden hosting için ekstra bir ücret alınmaz.

Fiyatlara domain dahil mi ?

Hayır, domain yani alan adı fiyatlara dahil değildir. Alan adını kendisi satın alan müşterilerimiz olduğu için alan adının tescilini müşterilerimiz yapar. İlgili alan adı ücreti ödendiği takdirde bu işlemi müşterilerimiz adına biz de yapabiliriz. Alan adı ve hosting hizmeti yıllık yenileme gerektirdiği için belirli dönemlerle müşterilerimizle tekrar iletişime geçeriz.

Şirket uzantılı mail adresi kullanabilir miyim ?

Tabiki, kurumsalweb.com.tr' den aldığınız tüm sitelerde alan adınız uzantılı yani ; ahmet@siteadi.com şeklinde 5 adete kadar farklı mail adresi alabilirsiniz. Mail adresi almak için destek paneli üzerinden bildirimde bulunabilirsiniz. Not: Mail hesabı hostinginiz ile orantılı olduğu için 500 Megabayt'lık bir hostingde toplamda 500 Megabayt'lık bir mail alanı kullanabilirsiniz. Toplam kota kullanacağınız mail adedine paylaştırılır.

Mailimi farklı yerde kullanabilir miyim ?

Tabi, mx kayıtlarınızı destek ekibine ileterek istediğiniz mail sunucular üzerinden mail gönderimi yapabilirsiniz. Kurumsal anlamda sürekli mail alış verişinde bulunan, aktif mail kullanan müşterilerimize tavsiye ediyoruz. Yandex, gmail, outlook gibi servisleri yada özel mail sunucuları ile kurumsal mail kullanabilirsiniz. Zaten daha önceden bu servislerden biriyle çalışıyorsanız, dns yönlendirme sonrasında mx kayıtlarınızı iletirseniz, aynı şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Aldığım hazır web sitesini nasıl yönetirim ?

Çok basit, Türkçe yönetim paneli sayesinde ekle, sil, güncelle işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. Facebook kullanan herkes, eminiz ki hazır web sitesini yönetebilir, içerik, resim, yazı ekleyebilir. Firmasını en iyi ve ucuz şekilde hazır siteler ile tanıtabilir.

Hazır web sitem sipariş verdikten ne kadar sonra aktif olur ?

kurumsalweb.com.tr' den vermiş olduğunuz siparişler en geç 24 saat içinde hazırlanmış olur. Bunun için alan adı yani domain sizde ise siparişinizden sonra tarafınıza ileteceğimiz DNS adreslerine yönlendirmiş olmanız gerekmektedir.

Sipariş verdikten sonra veya siteyi kullandıktan sonra alan adımda değişiklik yapabilir miyim ?

kurumsalweb.com.tr' deki web siteleri domain lisanslı, yani sadece satın alınan domainde kullanılır. ahmetinsitesi.com için alınan bir web sitesi mehmetinsitesi.com için kullanılamaz.

Aldığım hazır web sitesini iade edebilir miyim ?

Hazır web sitelerimiz domain lisanslı satıldığı ve yazılım tabanlı olduğu için herhangi bir iade söz konusu değildir. Yazılım hizmetinin iadesi yoktur.

Aldığım hazır web sitesi tasarımını başka bir tasarımla değiştirebilir miyim ?

Hayır, her bir hazır web sitesi kendisine özel tasarıma ve altyapı sahiptir. Tasarımlar arası geçiş yapılmaz. Domain lisansı üzerinden satış yapıldığı için bir tasarımı başka bir tasarım ile kullanmak mümkün değildir.

Aldığım hazır web sitesi tasarımına ekstra özellikler ekletebilir miyim ?

İhtiyacınız olan ekstra özelliği / modülü tarafımıza destek merkezi veya diğer iletişim kanalları üzerinden bildirebilirsiniz. İlgili özelliğin yazılıma entegre edilip edilemeyeceği, entegre edilebilecek bir özellik ise ne kadar sürede ve ne ek kadar ücret karşılığında yapılabileceği hakkında size dönüş sağlarız.

Kendime ait hostingde/sunucuda kullanabilir miyim ?

Elbette kendinize ait web sunucu/hostingde hazır web sitenizin kurulumunu yapabiliriz.

Hazır Web Siteleri SEO Uyumlu mu ?

Hazır web sitesinin seo uyumlu olması demek, site başlık, açıklama ve anahtar kelime gibi seo için olmazsa olmaz ayarların panelden düzenlenmesi, optimize edilmesi demektir. Sitelerimiz seo altyapısı için uyumludur.